VAWİX DEFENCE SERUM DROP COLLAGEN

Vawix Defence Serum Drop Collagen

Daha genç ve iddialı bir görünüme kolajenle kavuşun.

Sarkmaya, kırışıklıklara, kaz ayaklarına karşı etkili;
VAWİX DEFENCE SERUM DROP COLLAGEN her kadının ihtiyacı.

Vawix Defence Serum Drop Collagen cilt seviyesini artırarak sarkmalar, kırışıklık, kaz ayakları ve alın çizgilerinin onarılmasına yardımcı olur cildin daha genç, ışıl ışı ve esnek olmasına yardımcıdır.

Colajen ve hyaluronik asit sentezini destekleyerek cildi sıkılaştırmaya, renk eşitsizlikleri, lekeler, çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Nemlendirir, yumuşaklık verir. Cilt daha dolgun ve canlı görünür. Cildinizde çıkan sivilceleri azaltmaya aynı zamanda leke görünümünü de dengelemeye yardımcıdır.

Gözaltları, Yanak ve Boyundaki Sarkmayı Önlemeye yardımcı Alın, Dudak üstü, Kaz ayakları ve Vücuttaki Kırışıklıkları gidermeye yardımcı 15 Yılda Kaybedilen Cilt Elastikiyetini Geri kazandırır... 2 ay düzenli kullanımda cilde kolajen takviyesi sağlayarak leke ve kırışıklıklarda ki azalma etkisi kalıcı hale gelir. El üstü, boyun, dekolte ve tüm yüz bölgesinde uygulayabilirsiniz.

Tüm Cilt Tipleri için Uygundur.

Kullanımı : Hem sabah hem akşam temizlenmiş cilde uygulanır. İnce yapıda olduğundan 1 dakika içinde emilir. Üzerine gündüzleri nemlendirici, akşamları gece kremi sürebilirsiniz. Belirtilen miktarda Vawix Defence Drop Collagen Serumu parmak uçlarıyla hafif tampon hareketlerle yüze veya göz çevresine yedirin…

Makyaj altı baz olarak kullanıma uygundur.